• 95 763 80 76
 • biuro@bud-opak.pl
 • Opakowania z tektury falistej

  Oferujemy Państwu wytrzymałe opakowania z tektury falistej. Materiał ten odznacza się także lekkością oraz właściwościami amortyzującymi, dzięki czemu uchroni zawartość przed uszkodzeniami.

  Ten rodzaj opakowań stosowany jest zazwyczaj do pakowania zbiorczego i może być wykorzystany nawet do ciężkich produktów, a także ich dalekiego transportu.

  Swoją sztywność oraz trwałość opakowania zawdzięczają połączeniu kilku warstw tektury (minimum trzech). W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór opakowań z tektury falistej – klapowe, typu „denko-wieczko”, fala E, B, C, fasonowe, przekładki, kątowniki zabezpieczające zapakowany towar i inne.

   

   

  Opakowanie z tekstury falistej

   

  Jesteś zainteresowany Naszą ofertą?

  Skontaktuj się z nami!

   

  Jako producent opakowań dbamy o wysoką jakość wykonania. Do produkcji używamy materiałów 3-, 5- oraz 7-warstwowych. Dostępne są one w wariancie szarym oraz jedno- i dwustronnie bielonym.

  Do produkcji wykorzystujemy różne rodzaje tektury. Określa się je mianem fali:

  • Fala E – wysokość do 2 mm; wykorzystywana głównie do pudełek dla artykułów spożywczych oraz elektronicznych.
  • Fala B – wysokość 3 mm; charakteryzuje się większą odpornością niż fala E i stosowana jest do produkcji mocniejszych opakowań dla różnych gałęzi przemysłu.
  • Fala C – wysokość do 4 mm; wykorzystywana jest do produkcji kartonów na produkty wielkogabarytowe jak na przykład meble.
  • Fale mieszane – EB, BC czy też AAC o różnych wysokościach (większych niż fale podstawowe) i zastosowaniach.

  Opakowania z tektury falistej sprawdzą się przy przechowywaniu oraz transportowaniu mebli, sprzętu AGD i RTV. Ochronią także delikatne produkty szklane czy ceramiczne.

  Nasza propozycja spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, ponieważ w produkcji stosujemy zawsze mocny, odpowiednio dobrany materiał. Zlecenia realizujemy zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami. Na życzenie dostarczamy rozwiązania z nadrukiem, a także o różnych gabarytach – również tych bardzo dużych.

  Tektura falista jest materiałem podatnym na wszelkiego rodzaju nadruki, dlatego bez problemu zrealizujemy zamówienia na spersonalizowane kartony. Może być na nich umieszczone logo Państwa firmy, informacje o produkcie, a także dowolna grafika czy napis. Pozwoli to nie tylko na identyfikację zawartości, ale także na szybką i prostą reklamę firmy czy producenta.

  Jesteśmy producentem kartonów ekologicznych. Tektura falista może być ponownie wykorzystana dzięki recyklingowi. Co ciekawe, materiał ten został wyprodukowany również z makulatury pochodzącej „z odzysku”.