• 95 763 80 76
 • biuro@bud-opak.pl
 • Opakowania tekturowe

  Głównym spectrum działalności naszej firmy są opakowania tekturowe. Proponujemy tego rodzaju artykuły, przystosowane do potrzeb klientów, zarówno pod względem, wielkości, grubości, jak i wielu innych parametrów (np. nadruku).

  Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników jesteśmy w stanie zrealizować różnego rodzaju zlecenia w bardzo krótkich terminach. Rzetelność oraz jasne warunki współpracy sprawiają, że cieszymy się dobra opinią wśród wielu firm i zakładów produkcyjnych, zaopatrujących się u nas w niezbędne produkty.

  Wykonujemy różne wielkości i kształty opakowań, wykorzystujący w tym celu tekturę litą lub falistą. Dzięki doskonałej jakości oraz atrakcyjnej cenie cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród naszych odbiorców.

  Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą opakowań kartonowych. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, dotyczących szczegółowych informacji o naszych produktach, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy dobór najlepiej dostosowanego do Twoich potrzeb rozwiązania.

  Opakowanie tekturowe - schemat

  Składane opakowania tekturowe

  Jesteś zainteresowany Naszą ofertą?

  Skontaktuj się z nami!