• 95 763 80 76
 • biuro@bud-opak.pl
 • Opakowania klapowe

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór opakowań klapowych wykonanych z tektury litej oraz falistej. Mają one szerokie zastosowanie w transporcie - można dzięki nim bezpiecznie przewozić zarówno przedmioty jednostkowe, jak i zbiorcze. Nasze opakowania klapowe dostępne są w różnych kształtach oraz rozmiarach. Ich wysoka wytrzymałość wynika z zastosowania w produkcji 3-, 5- oraz 7-warstwowej tektury w kolorze białym lub szarym. Wykorzystywany materiał zabezpiecza towar nawet podczas dłuższego transportu, dodatkowo amortyzuje podczas upadku i pozwala uniknąć uszkodzeń zawartości. Tektura mimo swojej wytrzymałości, jest materiałem lekkim, przez co nie utrudnia dodatkowo transportu.

   

  Opakowania klapowe z tektury litej lub falistej

   

  Jesteś zainteresowany Naszą ofertą?

  Skontaktuj się z nami!

  Jako producent opakowań staramy się sprostać wymaganiom i potrzebom różnych klientów. Dlatego w naszym katalogu znajdziecie zarówno modele proste, jak i z przegródkami ułatwiającymi transport np. szklanych kieliszków. Do wyboru są także różne rodzaje zamykania klap oraz wielkości.

  Opakowania klapowe należą do najbardziej rozpowszechnionych rodzajów kartonów. Wykorzystywane są nie tylko w różnych gałęziach przemysłu, ale także w gospodarstwie domowym. Bardzo często używane są podczas przeprowadzki. Pozwalają bowiem na szybkie zapakowanie rzeczy i bezpieczny transport oraz dobrą organizację pracy. Kartony tekturowe z łatwością można opisać zwykłym pisakiem, co pozwoli uniknąć poszukiwań przedmiotów po przeprowadzce i sprawdzania zawartości każdego pudła.

  Tekturowe opakowania klapowe są także ekologiczne, składają się z surowców odnawialnych i nadają się do recyklingu. Same wytwarzane są również z makulatury „z odzysku”, stąd też ich niska cena.

  Proponowane przez nas opakowania klapowe mogą zostać dodatkowo opatrzone dowolnym nadrukiem. Mogą to być informacje o zawartości i uwagi dla osób transportujących, a także informacje o producencie towaru. Pudełka klapowe to także doskonałe miejsce na reklamę Twojej firmy. Możesz tutaj umieścić dowolną grafikę czy tekst – w ten sposób kartony spełnią dodatkową funkcję marketingową.

  Wykorzystujemy nowe maszyny i technologie, dzięki czemu możemy zapewnić terminowe i rzetelne wykonanie zamówienia. Nasze kompetencje jako producenta potwierdza także certyfikat jakości ISO 9001:2009.

  Atutem naszej firmy jest również realizacja zamówień indywidualnych, dlatego jeśli mają Państwo szczególne wymagania – serdecznie zachęcamy do współpracy. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać również wysokiej jakości pudła wielkogabarytowe i o nietypowych kształtach.